«

»

Başarı Enerji Ve Endüstri Ltd. Şti (Kilis jenaratör, jeneratörcüler, genpower, temizlik malzemeleri, endüstriyel yemek ve bulaşık malzemeleri, emoşın, inoksan, soğuk hava depoları, kilis firmaları, işyerleri, esnafları).

İşyeri Adı Başarı Enerji Ve Endüstri Ltd. Şti

(Kilis jenaratör, jeneratörcüler, genpower, temizlik malzemeleri, endüstriyel yemek ve bulaşık malzemeleri, emoşın, inoksan, soğuk hava depoları, kilis firmaları, işyerleri, esnafları)

Yetkili Kişi: Mustafa TEMİZ

Telefon: 0342- 337 48 48

Cep Telefonu: 0533 233 01 56

Fax: 0342- 337 48 48

Adres: 1. Organize sanayi bölgesi 1. Cad. No: 9 Başpınar / GAZİANTEP

Şehir (il-ilçe): GAZİANTEP

GENPOWER JENARATÖRLERİ

Genpower jeneratörleri yetkili yatıcısı, 10 kw dan 3000 kw’a kadar güç seçenekleri ile genpower jeneratörlerimiz mevcuttur.

Okullara, otellere, hastanelere, iş merkezlerine, büyük küçük kamu binalarına, apartman ve sitelere vs. ücretsiz güç testi çalışması yapılır ve jeneratör kurulumu yapılır.

Her türlü temizlik malzemesi ve endüstriyel mutfak ekipmanları bulunur.

Sıvı sabun – yüzey temizleyici – ağır yağ ve kir çözücü – bulaşık makinesi deterjanı, parlatıcısı, kireç sökücüsü – genel temizlik deterjanı – banyo WC temizleyici vb… her türlü temizlik malzemesi toptan ve perakende olarak satılır.

Emoşın ( Otomatik Makine Havlusu ), Z katlama peçete bulunur.

Endüstriyel yemek kazanları bulaşık makineleri isteğe göre soğuk hava depo kurulumu – yemek dağıtım tezgahları – servis bankosu – çatal – kaşık – bıçak – kevgir vs …. Bulunur.

Endüstriyel makine ekipmanlarının teknik servis hizmeti verilir.

İNOKSAN ürünleri ve yetkili satıcısı.

Eposta adresi postahanem@hotmail.com